KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273186
nr 1327 3186
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Monogramsignerad, landskap med bergsgetter. Olja på duk, 52x86 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:33:08
16/5 17:15:52
300 kr
18/5 20:01:39